DRV8833 DC/Stepper Motor Driver Breakout Board

Marka/Menşei: Adafruit
Stok Kodu : 3297

40,62 TL +KDV
47,93 TL KDV Dahil
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • DRV8833 DC/Stepper Motor Driver Breakout Board Özellikleri


  DRV8833'ü kullanarak iki DC motoru döndürün veya her kanalda 1.2A'a kadar olan bir bi-polar veya tek kutuplu step. Bu motor sürücü çipi, TB6612 sürücüsüne güzel bir alternatiftir. Bu çip gibi, 2 tam H köprüsü elde edersiniz, ancak bu çip düşük voltajlı kullanımlar için daha iyidir (2.7V ile 10.8V arası motor gücü çalıştırabilir) ve mevcut sınırlama özelliğine sahiptir. 1A akım sınırlaması için ayarladık, böylece yonga başına 2A'dan fazla alamazsınız, ancak akım sınırlamasını devre dışı bırakabilir veya farklı bir sınıra değiştirebilirsiniz!

  DRV8833'te motor gerilim girişinde FET polarite korumalı sizin için bir koparma panosuna lehim yapıyoruz. Her koparma yongası iki tam H köprüsü (dört yarım H köprüsü) içerir. Bu, iki DC motorunu iki yönlü olarak veya bir step motorla sürebileceğiniz anlamına gelir. Sadece bu değerin 1.2 Amp veya daha az akım için iyi olduklarından emin olun, çünkü bu çipin sınırı. 2A'lık bir zirve yapıyorlar ancak belirlediğimiz akım sınırlamasını kapatırsanız, bu kısa bir süre için geçerli. Bu özel sürücü hakkında en çok sevdiğimiz şey, dahili geri tepme diyotlarıyla dahili olarak gelmesidir, bu nedenle projenize veya sürücünüze zarar veren endüktif vuruşlar için endişelenmenize gerek yoktur! Akım sınırlaması olduğundan çipi aşırı hızda yakma konusunda da endişelenmenize gerek yok.

  H köprüsü başına iki dijital giriş vardır (köprünün her yarısı için bir tane), motor hızını kontrol etmek için girişlerden birini PWM yapabilirsiniz. 2.7V-10.8V mantık / motor gücünde çalışır. Motor voltajı mantık voltajıyla aynıdır, ancak 2,7V veya daha yüksek olan mantık voltajı işe yarayacaktır, bu nedenle motorları 9V'dan çalıştırıyorsanız ve 3.3V mantığı kullanıyorsanız endişelenmenize gerek yok. Daha yüksek voltajlar için, TB6612'yi kontrol edin. Çok daha yüksek voltaj ve akımlar için DRV8871'i kontrol edin!

  Bir montajlı ve test edilmiş koparma artı küçük bir başlık şeridi olarak gelir. Başlığı koparma PCB'sine takmak için biraz lehimleme yapmanız gerekecektir. Arduino, motorlar ve güç kaynağı dahil değildir.

  TEKNİK DETAYLAR

  Ebat: 26mm x 18mm x 3mm / 1.0 "x 0.7" x 0.1 "
  Ağırlık: 1.5g

   

  Faydalı Linkler


   

Benzer Ürünler
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.