DC Motor + Stepper Featherwing Add-On For All Feather Boards - X

Marka/Menşei: Adafruit
Stok Kodu : 2927
176,79 TL 134,84 TL +KDV
159,11 TL KDV Dahil
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • DC Motor + Stepper Featherwing Add-On For All Feather Boards


  Bu, 2 x iki kutuplu step motor veya 4 x fırçalı DC motor (veya 1 step ve 2 DC motor) kullanmanıza izin veren DC Motor + Step FeatherWing'dir. Tüy İstifleme Başlıklarımızı veya Tüy Kadın Başlıklarımızı kullanarak, Tüy tahtanızın üstüne veya altına bir Tüy Kanadı bağlayabilir ve tahtanın uçmasına izin verebilirsiniz!

  Orijinal Adafruit Motor Kiti, en sevilen kitlerimizden biri, bu yüzden daha küçük, daha hafif ve daha taşınabilir bir şey yapmak için hepsini bir FeatherWing'de birlikte ezmeye karar verdik! Bir mandal ve Arduino'nun PWM pimlerini kullanmak yerine, tümleşik özel bir PWM sürücü çipimiz var. Bu çip, tüm motor ve hız kontrollerini I2C üzerinden gerçekleştirir.

  FeatherWing sadece I2C'yi (SDA ve SCL pinleri) kullandığından, tüm Tüyler ATmega32u4, ATSAM M0 veya ESP8266 tabanlı olarak çalışır. Başka bir FeatherWing ile veya kendisiyle birlikte istifleyebilirsiniz (her bir kanadın benzersiz bir I2C adresiyle olduğundan emin olun) Burada Feather board çeşitlerimizi inceleyin.

  Motor Tüy Kancası Özellikleri:

  4 tam H-Bridges: TB6612 yonga seti, termal kapatma koruması, dahili geri tepme koruması diyotları ile köprü başına 1,2A sağlar. 4.5VDC'den 13.5VDC'ye kadar olan motorları çalıştırabilir.
  Ayrı ayrı 12 bit hız seçimine sahip 4 çift yönlü DC motor (yaklaşık% 0,02 çözünürlük)
  Tek bobinli, çift bobinli, katlamalı veya mikro kademeli 2 adede kadar step motor (tek kutuplu veya iki kutuplu).
  Motorlar açıldığında otomatik olarak devre dışı
  Kabloları (18-26AWG) ve gücü kolayca bağlamak için büyük 3.5mm klemens konnektörleri
  Ayrı mantık / motor sarf malzemeleri için, harici güce bağlanmak için kutup korumalı 2-pinli terminal bloğu ve jumper
  Tamamen istiflenebilir tasarım: 5 adet adres seçme atlama teli 32 istiflenebilir kanat anlamına gelir: bu 64 adımlayıcı veya 128 DC motordur! Bu kadar stepper ile ne yapabilirsin? Hiç bir fikrim yok ama eğer bir şeyler bulursanız bize bir fotoğraf gönderin, çünkü bu oldukça görkemli bir proje olacaktır.
  Kullanımı kolay Arduino yazılım kütüphanesini indirin, örnekleri inceleyin ve kullanıma hazırsınız!
  Birleştirilmiş ve test edilmiş bir FeatherWing, terminal blokları ve düz başlık ile birlikte gelir. Başlıkların montajı için bir miktar lehim yapılması gerekir. İstifleme başlıkları dahil değildir, ancak bunları mağazada satıyoruz, bu yüzden kalkanları istiflemek istiyorsanız, lütfen aynı anda kaldırın. Geçiş yumuşatma ve motorlar dahil değildir, ancak dükkanda birçok motorumuz vardır. 4.5-13.5VDC'den çalışan ve bobin başına 1.2A'nın altına çeken herhangi bir DC veya step motor kullanabilirsiniz. Ayrıca, Feather'ın lipoly pilinden motor çalıştırmanız önerilmemesi nedeniyle, motorlarınız için bazı harici güç kaynakları da sağlamanız gerekecektir.

  Adafruit Learning System'de çok sayıda dokümantasyon ve örnek kod içeren harika bir eğiticimiz var, bu yüzden lütfen kontrol edin. Orijinal tam boyutlu blendajın aksine, hiçbir servo bağlantısı olmadığına dikkat edin! servolar, 8 kanallı Servo Featherwingimize göz atın

  TEKNİK DETAYLAR


  Boyutlar: 50.8mm x 22.9mm x 1.6mm / 2 "x 0.9" x 0.06 "
  Ağırlık: 4.6g

Benzer Ürünler
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.