16 Kanal PWM Servo Motor Sürücü Devresi - Raspberry Pi Genişleme Kartı - Servo HAT - X

Marka/Menşei: Adafruit
Stok Kodu : 2327

157,77 TL 120,34 TL +KDV
142,00 TL KDV Dahil
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • 16 Kanal PWM Servo Motor Sürücü Devresi - Raspberry Pi Genişleme Kartı - Servo HAT - Adafruit


  Raspberry Pi harika bir küçük bilgisayardır, ancak DC Servo Motorları kontrol etmek için motorların konumu ayarlamak adına çok spesifik ve tekrarlayan zamanlama darbelerine ihtiyaç duyulur. Bu işlemi Raspberry Pi Linux çekirdeğinden yapmak yerine bu Servo Hat'i yani Raspberry Pi için özel Servo Motor Sürücü Devresi Genişleme Kartını kullanabilirsiniz. Bu Servo Hat, Mükemmel zamanlamalı 16 Servoyu kontrol etme olanağı tanıyor. Aynı zamanda 12 bit hassasiyetle 1.6 kHz'e kadar PWM yapabilir ve hepsi tamamen serbest çalışır.

  Adafruit 16-Kanallı 12-bit PWM / Servo HAT, sadece 2 pin ile I2C üzerinden 16 servo veya PWM çıkışı sürüyor. Yerleşik PWM kontrol cihazı, ek Raspberry Pi işlem gecikmesi olmadan eşzamanlı olarak tüm 16 kanalı sürecektir.

  5V gücünde ve 3.3V mantık seviyesi sinyalleri alabilen herhangi bir servo ile çalışır.

  Hepsinden önemlisi, kullanabileceğiniz bir Python kitaplığımız bile var, bu nedenle, robotik yaratıcınızı canlandırmak için hazır ve çalışır durumda olursunuz. Adafruit PWM / Servo HAT, çok sayıda servo veya PWM çıkışı gerektiren herhangi bir proje için mükemmel bir çözümdür! Şemalar, şema, kurulum talimatları ve daha pek çok konuda ayrıntılı bilgi dökümanlar bölümünde.

  Her sipariş Servo HAT, 2 pinli terminal bloğu, 4 adet 3x4 header ve 2x20 soket header ile birlikte gelir. Header'ları HAT devre kartına takmak için hafif delikli lehimleme yapmanız gerekir.

  Raspberry Pi, Servo Motorlar ve Güç Kaynağı pakete dahil değildir. Ek olarak terminal blokları mavi veya siyah olabilir. 

   

  16 Kanal PWM Servo Motor Sürücü Devresi - Raspberry Pi Genişleme Kartı - Servo HAT Özellikleri


  • Bileşenlerle birlikte boyutlar: 65mm x 56mm x 13mm
  • Ağırlık (lehimsiz HAT): 14g

   

  Dökümanlar


   

Benzer Ürünler
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.