TTC05103JSY NTC Termistör 10K %5
TTC05103JSY NTC Termistör Teknik Özellikler
Üretici Firma Thinking
Ürün Kategorisi NTC
Termistör Tipi Sıcaklık Kompanzasyonu
Kılıf Tipi Disk
Direnç Değeri 10K Ohm
Tolerans ±5%
B25/85 Değeri 4050K
Çap 5.00mm
Çalışma Sıcaklığı -30°C~+125°C
RoHS Evet
Dökümanlar
Faydalı Linkler
  • NTC ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
  • Termistör ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(0) "" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
Marka/Menşei: Thinking
Stok Kodu : 19821
6,04 TL + KDV
7,25 TL KDV Dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
0 - 9
%0
%5
%10
%15
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
    Üretici Firma Thinking
    Ürün Kategorisi NTC
    Kılıf Tipi Disk
    Direnç Değeri 10K Ohm
    Tolerans ±5%
    B25/85 Değeri 4050K
    Çap 5.00mm
    Çalışma Sıcaklığı -30°C~+125°C