TRA1-L-24VDC-S.Z(2) Tianbo Röle
TRA1-L-24VDC-S.Z(2) Tianbo Röle Teknik Özellikler
Üretici Firma Tianbo
Ürün Kategorisi 24V Tianbo Röle
Montaj Tipi THT
İletişim Formu SPDT (1 Form C)
Bobin Tipi Kilitlemesiz
Kontak Akımı 10A
Bobin Gerilimi 24VDC
Bobin Akımı 22.50mA
Kontak Gerilimi 240VAC / 30VDC
Bobin Direnci 1.05K
Bobin Gücü 540mW
Çalışma Sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
Pin sayısı 5PIN
(Mm) Boyutlar UxGxY 29.00 x 12.70 x 20.40
Rohs yok
Dökümanlar
Faydalı Linkler
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(0) "" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
TRA1-L-24VDC-S.Z(2) 10A 24VDC Tianbo Röle 5 Pin
Marka/Menşei: Tianbo
Stok Kodu : 17758
41,79 TL + KDV
50,15 TL KDV Dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
0 - 99
%0
%5
%10
%20
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
    Üretici Firma Tianbo
    Montaj Tipi THT
    İletişim Formu SPDT (1 Form C)
    Bobin Tipi Kilitlemesiz
    Kontak Akımı 10A
    Bobin Gerilimi 24VDC
    Bobin Akımı 22.50mA
    Kontak Gerilimi 240VAC / 30VDC
    Bobin Direnci 1.05K
    Bobin Gücü 540mW