SSR-100DA (100A) Solid State Röle
SSR-100DA Solid State Röle 100 A değerine kadar kontrol sağlayabilir. Giriş yani tetikleme DC gerilim olmalıdır. Çıkış yani yük AC gerilim olmalıdır. Solid State Rölerin en büyük avantajlarından biri normal röleler gibi mekanik kontaklara sahip olmamasıdır. Bunun yerine Triac kullanır. Ayrıca, optik yalıtımlı ekstra güvenlik sunar.
SSR-100DA (100A) Solid State Röle Teknik Özellikleri
Üretici FirmaFotek
Ürün KategorisiRöle
Giriş Voltaj Değeri(VDC)3V ~ 32V
Çıkış Voltaj Değeri(VAC)24V ~ 380V
Dökümanlar
Faydalı Linkler
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(15) "R2-013 - İthal" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
SSR-100DA (100A) Solid State Röle (Geliştirme Kartlarıyla Uyumlu)
Arduino, Raspberry Pi vb
Marka/Menşei: Fotek
Stok Kodu : DSTK4230
299,72 TL + KDV
359,66 TL KDV Dahil
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
    Üretici FirmaFotek
    Ürün KategorisiRöle