600W 30V DO-214AA SMD Transil Diyot P6SMBJ30A
600W 30V DO-214AA SMD Transil Diyot ürünü ve diğer tüm Genel Amaçlı, Schottky(Baritt), Zener, Kristal, Foto Diyot, LED(Işık yayan diyot), Metal Kılıf Güç Diyotları, Transil gibi diyot çeşitlerinin; Silisyum veya Germanyum modellerinin çeşitli kılıf tiplerini uygun fiyat aralıklarında üye girişi veya üye olmadan satın alabilirsiniz.
600W 30V DO-214AA SMD Transil Diyot Özellikleri
Üretici PANJIT
Soket Tipi SMD
Kılıfı DO214AA(SMB)
 Maksimum watt
600W
Ters Akım 1uA
Zener Voltajı (Nom) (Vz) 30V
Çalışma Sıcaklığı  -65°C ~ +150°C
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(0) "" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
P6SMBJ30A 600W 30V DO-214AA SMD Transil Diyot
Marka/Menşei: Panjit
Stok Kodu : 14153
4,27 TL + KDV
5,12 TL KDV Dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
0 - 9
%0
%5
%10
%15
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
    Üretici PANJIT
    Soket Tipi SMD
    Kılıfı DO214AA(SMB)
     Maksimum watt
    600W
    Ters Akım 1uA
    Zener Voltajı (Nom) (Vz) 30V