MC78M12CDTRKG TO252 SMD - Regülatör
MC78M12CDTRKG, regülatörü TO252 kılıfta olup ve 35V giriş gerilimine ve 12V gerilim çıkışına sahiptir.
MC78M12CDTRKG TO252 SMD - Regülatör - Özellikleri
Ürün Adı MC78M12CDTRKG
Marka ONS
Ürün Kategorisi Regülatör Entegresi
Kılıf TO252
Çalışma Sıcaklığı 0°C~+125°C
Çıkış Akımı 500mA
Giriş Gerilimi 35V
Çıkış Gerilim 12V
Faydalı Linkler
Faydalı Linkler
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(0) "" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
MC78M12CDTRKG 12V 500mA Lineer Voltaj Regülatör TO252
Marka/Menşei: ONS
Stok Kodu : 16706
8,09 TL + KDV
9,71 TL KDV Dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
0 - 24
%0
%5
%10
%20
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
    Ürün Adı MC78M12CDTRKG
    Marka ONS
    Kılıf TO252
    Çalışma Sıcaklığı 0°C~+125°C
    Çıkış Akımı 500mA
    Giriş Gerilimi 35V
    Çıkış Gerilim 12V