BZV55C5V1 5.1V 500mW Smd Melf Zener Diyot
5.1V SMD Melf Zener Diyot (BZV55C5V1) ürünü ve diğer tüm Genel Amaçlı, Schottky(Baritt), Zener, Kristal, Foto Diyot, LED(Işık yayan diyot), Metal Kılıf Güç Diyotları, Transil gibi diyot çeşitlerinin; Silisyum veya Germanyum modellerinin çeşitli kılıf tiplerini uygun fiyat aralıklarında üye girişi veya üye olmadan satın alabilirsiniz.
Faydalı Linkler
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(13) "S-191 - Yerli" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(2) "10" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
5V1 SMD 500mW Melf Zener Diyot (BZV55C5V1)
Minimum 10 adet alınabilir.
Marka/Menşei: NXP
Stok Kodu : DSTK0375
0,90 TL + KDV
1,08 TL KDV Dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
%0
%10
%20
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler