35A 800V Köprü Diyot
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi için datasheet dosyasını inceleyiniz.
Teknik Özellikler
Üretici FirmaShindengen
Ürün KategorisiKöprü Diyot
Diyot TipiTek Faz
Montaj TipiTHT
Kılıf Tipi4-SIP-5S
Gerilim800V
İleri Akım35
Ters Akım10uA
Çalışma Sıcaklığı-55°C~+150°C
RoHSEvet
Faydalı Linkler
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(0) "" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
35A 800V Köprü Diyot D35XB80-7000
Marka/Menşei: Shindengen
Stok Kodu : 20145
67,70 TL + KDV
81,24 TL KDV Dahil
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
  • 35A 800V Köprü Diyot
    Teknik Özellikler
    Üretici FirmaShindengen
    Ürün KategorisiKöprü Diyot
    Diyot TipiTek Faz
    Montaj TipiTHT
    Kılıf Tipi4-SIP-5S
    Gerilim800V
    İleri Akım35
    Ters Akım10uA
    Çalışma Sıcaklığı-55°C~+150°C