Stereo 3.7W Sınıf D Ses Amfisi - MAX98306

Marka/Menşei: Adafruit
Stok Kodu : 987
74,47 TL +KDV
87,87 TL KDV Dahil
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Stereo 3.7W Sınıf D Ses Amfisi - MAX98306


  Bu inanılmaz derecede küçük stereo yükseltici şaşırtıcı derecede güçlüdür - 3 ohm empedanslı hoparlörlere 2 x 3.7W kanal yayınlayabilir. Minyatür çipin içinde, 2.7V-5.5VDC'den çalışabilen bir D sınıfı denetleyici bulunmaktadır. Amfi bir D sınıfı olduğundan, taşınabilir ve pille çalışan projeler için mükemmel, inanılmaz derecede verimli (8Ω hoparlörü Watt'da çalıştırırken% 90'ın üzerinde verimlilik). Termal ve aşırı akım koruması var, ancak sıcak olduğunu hemen hemen söyleyebiliriz.

  Amplifikatörün girişleri 1,0uF kapasitörlerden geçer, bu nedenle bunlar tamamen diferansiyel olurlar - diferansiyel çıkışlara sahip değilseniz, sadece R ve L'yi toprağa bağlayın. Çıktılar "Bridge Tied" (Köprü Bağlı) 'dır - doğrudan çıkışlara bağlanırlar, topraklama bağlantısı yoktur. Çıktı 360KHz kare dalga PWM'dir ve PWM daha sonra hoparlör bobini tarafından 'ortalanır' - yüksek frekanslar duyulmaz. Yukarıdakilerin tümü, çıktıyı başka bir amplifikatöre bağlayamayacağınız anlamına gelir; hoparlörleri doğrudan yönlendirmelidir.

  1,0uF giriş kondansatörleri ile tamamen monte edilmiş ve test edilmiş bir koparma tahtası ile birlikte gelir. Ayrıca, bir ekmek panosuna takacak başlık, 3,5 mm vidalı terminal blokları da ekleyerek hoparlörlerinizi kolayca takabilir / çıkarabilirsiniz ve ani olarak amplifikatör kazancını değiştirmek için 2x4 başlık + jumper da içerir. 15 dakika içinde kayaya hazır olacaksın! Hoparlörler dahil değildir, 3ohm veya daha fazla empedans hoparlörü kullanın. Çıktı başka bir amplifikatöre bağlarsa, hoparlörleri doğrudan doğruya yönlendirmelidir. 1,0uF giriş kondansatörleri ile tamamen monte edilmiş ve test edilmiş bir koparma tahtası ile birlikte gelir. Ayrıca, bir ekmek panosuna takacak başlık, 3,5 mm vidalı terminal blokları da ekleyerek hoparlörlerinizi kolayca takabilir / çıkarabilirsiniz ve ani olarak amplifikatör kazancını değiştirmek için 2x4 başlık + jumper da içerir. 15 dakika içinde kayaya hazır olacaksın! Hoparlörler dahil değildir, 3ohm veya daha fazla empedans hoparlörü kullanın. Çıktı başka bir amplifikatöre bağlarsa, hoparlörleri doğrudan doğruya yönlendirmelidir. 1,0uF giriş kondansatörleri ile tamamen monte edilmiş ve test edilmiş bir koparma tahtası ile birlikte gelir. Ayrıca, bir ekmek panosuna takacak başlık, 3,5 mm vidalı terminal blokları da ekleyerek hoparlörlerinizi kolayca takabilir / çıkarabilirsiniz ve ani olarak amplifikatör kazancını değiştirmek için 2x4 başlık + jumper da içerir. 15 dakika içinde kayaya hazır olacaksın! Hoparlörler dahil değildir, 3ohm veya daha yüksek empedans hoparlörü kullanın.

  Stereo 3.7W Sınıf D Ses Amfisi - MAX98306 Özellikleri


  • Çıkış Gücü: 3Ω'da 3.7W,% 10 THD, 8W'da 1.7W,% 10 THD, 5V Besleme ile
  • EMI sınırını filtrelenmemiş olarak, 12 inç (30 cm) kadar hoparlör kablosuyla geçirir
  • 217Hz'de 83dB'lik yüksek PSRR
  • Spread-Spektrum Modülasyonu ve Aktif Emisyon Sınırlaması
  • Beş pin seçilebilir kazanç: 6dB, 9dB, 12dB, 15dB ve 18dB. Bir köprü vasıtasıyla veya G ve G 'koparma pimlerini yarlayarak seçin ( ayrıntılar için kazanç pin ayarlarını gösteren koparma kartı şemasına bakın)
  • Mükemmel tıklama ve açma bastırma
  • Termik ve kısa devre / aşırı akım koruması
  • Düşük akım çekişi: 2mA sessiz ve kapatma modunda 10uA

   

  Dökümanlar


  • MAX98306 Datasheet dosyasını inceleyiniz.

   

Benzer Ürünler
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.