Stereo 2.1W Sınıf D Ses Amfisi - TPA2012

Marka/Menşei: Adafruit
Stok Kodu : 1552
74,80 TL +KDV
88,26 TL KDV Dahil
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Stereo 2.1W Sınıf D Ses Amfisi - TPA2012


  Bu inanılmaz derecede küçük stereo yükseltici şaşırtıcı derecede güçlüdür - 4 ohm empedanslı hoparlörlere 2 x 2.1W kanal yayınlayabilir (@% 10 THD). Minyatür çipin içinde, 2.7V-5.5VDC'den çalışabilen bir D sınıfı denetleyici bulunmaktadır. Amfi bir D sınıfı olduğundan, taşınabilir ve pille çalışan projeler için mükemmel bir hale getiren inanılmaz derecede verimli (8 W hoparlörü 1,5 Watt'da çalıştırırken% 89 verimli). Termal ve aşırı akım koruması vardır.

  Amplifikatörün girişleri 1,0uF kapasitörlerden geçer, bu nedenle bunlar tamamen diferansiyel olurlar - diferansiyel çıkışlara sahip değilseniz, sadece R ve L'yi toprağa bağlayın. Çıktılar "Bridge Tied" (Köprü Bağlı) 'dır - doğrudan çıkışlara bağlandıkları anlamına gelir, Toprak bağlantısı yok Çıkış, ~ 300KHz kare dalga PWM'dir ve PWM daha sonra hoparlör bobini tarafından 'ortalanır' - yüksek frekanslar duyulmaz. Yukarıdakilerin tümü, çıktıyı başka bir amplifikatöre bağlayamayacağınız anlamına gelir; hoparlörleri doğrudan yönlendirmelidir.

  1,0uF giriş kondansatörleri ile tamamen monte edilmiş ve test edilmiş bir koparma tahtası ile birlikte gelir. Ayrıca anında amplifikatör kazancını, 3,5 mm'lik vidalı terminal bloklarını ayarlayabilmeniz için çift mini DIP anahtarı da ekliyoruz, böylece hoparlörlerinizi kolayca takabilir / çıkarabilirsiniz, ve bir tahta içine takmak istiyorsanız bazı başlıklar. 15 dakika içinde kayaya hazır olacaksın! Hoparlörler dahil değildir, 4 ohm veya 8 ohm empedanslı hoparlörleri kullanın. Yukarıdakilerin tümü, çıktıyı başka bir amplifikatöre bağlayamayacağınız anlamına gelir; hoparlörleri doğrudan yönlendirmelidir. 1,0uF giriş kondansatörleri ile tamamen monte edilmiş ve test edilmiş bir koparma tahtası ile birlikte gelir. Ayrıca anında amplifikatör kazancını, 3,5 mm'lik vidalı terminal bloklarını ayarlayabilmeniz için çift mini DIP anahtarı da ekliyoruz, böylece hoparlörlerinizi kolayca takabilir / çıkarabilirsiniz, ve bir tahta içine takmak istiyorsanız bazı başlıklar. 15 dakika içinde kayaya hazır olacaksın! Hoparlörler dahil değildir, 4 ohm veya 8 ohm empedanslı hoparlörleri kullanın. Yukarıdakilerin tümü, çıktıyı başka bir amplifikatöre bağlayamayacağınız anlamına gelir; hoparlörleri doğrudan yönlendirmelidir. 1,0uF giriş kondansatörleri ile tamamen monte edilmiş ve test edilmiş bir koparma tahtası ile birlikte gelir. Ayrıca anında amplifikatör kazancını, 3,5 mm'lik vidalı terminal bloklarını ayarlayabilmeniz için çift mini DIP anahtarı da ekliyoruz, böylece hoparlörlerinizi kolayca takabilir / çıkarabilirsiniz, ve bir tahta içine takmak istiyorsanız bazı başlıklar. 15 dakika içinde kayaya hazır olacaksın! Hoparlörler dahil değildir, 4 ohm veya 8 ohm empedanslı hoparlörleri kullanın. 3,5 mm'lik vidalı terminal blokları sayesinde hoparlörlerinizi kolayca takabilir / çıkarabilirsiniz ve bir tahta eklemek için bazı başlıkları kullanabilirsiniz. 15 dakika içinde kayaya hazır olacaksın! Hoparlörler dahil değildir, 4 ohm veya 8 ohm empedanslı hoparlörleri kullanın. 3,5 mm'lik vidalı terminal blokları sayesinde hoparlörlerinizi kolayca takabilir / çıkarabilirsiniz ve bir tahta eklemek için bazı başlıkları kullanabilirsiniz. 15 dakika içinde kayaya hazır olacaksın! Hoparlörler dahil değildir, 4 ohm veya 8 ohm empedanslı hoparlörleri kullanın.

  Stereo 2.1W Sınıf D Ses Amfisi - TPA2012 Teknik Özellikleri


  • Çıkış Gücü: 4Ω'da 2.1W,% 10 THD, 8W'da 1.4W,% 10 THD, 5V Besleme ile
  • PSRR: 77 dB typ @ 217 Hz ve 6 dB kazanç
  • Çıkış filtresi olmadan kullanılmak üzere tasarlanan teller 2 "-4" uzunluğunun altında tutulduğunda
  • Dört adet pin seçilebilir kazanç: 6dB, 12dB, 18dB ve 24dB. Yerleşik anahtarlarla veya G0 ve G1 koparma pimlerini ayarlayarak seçin ( ayrıntılar için kazanç pin ayarlarını gösteren koparma kartı şemasına bakın)
  • Mükemmel tıklama ve açma bastırma
  • Termal kapatma koruması
  • Bağımsız kanal kapatma
  • Düşük akım çekişi: normal 6mA durgunluk ve kapatma modunda 1.5uA

  Dökümanlar


  • TPA2012 Datasheet dosyasını inceleyiniz.

   

Benzer Ürünler
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.