NTD25P03L 25A 30V P Kanal Mosfet
NTD25P03L, P Kanal Mosfet Çeşitlerinden olup TO-252 kılıftadır. NTD25P03L, P Kanal Mosfet türündedir. NTD25P03L 30Vluk bir Gate-Source gerilimine sahip olup 25A sürekli çıkış akımına sahiptir.
NTD25P03L P Kanal Mosfet Teknik Özellikleri
Ürün Adı NTD25P03L
Ürün Kategorisi Mosfet
Üretici ONS
Montaj Tipi SMT
Paket / Kasa TO252 (DPAK)
Teknoloji Güç
Fet Türü P-CH
Akım (25 ° C) 25A
Gerilim 30V
Rds 56mR
Güç - Maks 75W
Çalışma Sıcaklığı -55 °C ~ + 150 °C
Trr 35ns
Yapılandırma TEK
Rohs ROHS
Dökümanlar
Faydalı Linkler
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(5) "G1235" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
NTD25P03L P Kanal Mosfet TO252 (SMD) - 30V 25A
Marka/Menşei: ONS
Stok Kodu : 19321
27,86 TL + KDV
33,43 TL KDV Dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
0 - 99
%0
%5
%10
%20
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
    Ürün Adı NTD25P03L
    Ürün Kategorisi Mosfet
    Üretici ONS
    Montaj Tipi SMT
    Paket / Kasa TO252 (DPAK)
    Teknoloji Güç
    Fet Türü P-CH
    Akım (25 ° C) 25A
    Gerilim 30V
    Rds 56mR
    Güç - Maks 75W