14VAC - 22VDC 14mm Varistör - TVR14220
Elektronik:
Elektrikli ev aletleri:
Elektrik sayacı, kaçak koruma şalteri, röle, buzdolabı ve çamaşır makinesi vb.
14VAC - 22VDC 14mm Varistör Teknik Özellikler
Üretici Firma THINKING
Ürün Kategorisi 14mm Varistör
Model numarası TVR14220
Gövde boyutu 14mm
Pitch 7.50mm
Varistör Voltaj 22V (20~24)
Dalgalanma Akımı 1000A
Maximum AC Volts 14VAC
Maximum DC Volts 18VDC
Tölerans ±10%
Faydalı Linkler
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(0) "" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
14VAC - 22VDC 14mm Varistör
TVR14220K
Marka/Menşei: Thinking
Stok Kodu : 17403
7,55 TL 4,84 TL + KDV
5,81 TL KDV Dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
0 - 49
%0
%5
%10
%20
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
    Elektronik:
    Elektrikli ev aletleri:
    Üretici Firma THINKING
    Ürün Kategorisi 14mm Varistör
    Model numarası TVR14220
    Gövde boyutu 14mm
    Pitch 7.50mm
    Varistör Voltaj 22V (20~24)
    Dalgalanma Akımı 1000A
    Maximum AC Volts 14VAC
    Maximum DC Volts 18VDC
    Tölerans ±10%