MBR10150 10A 150V Schottky Diyot
MBR10150 Schottky Diyot Teknik Özellikleri
Ürün Adı MBR10150
Ürün Markası Panjit
Ürün Kategorisi Schottky Diyotlar
Diyot Konfigürasyonu TEK
Montaj Tipi THT
Paket Tipi TO220AC
Ortalama Düzeltilmiş Akım Max 10A
Gerilim Tepe Tekrarlayan Ters Gerilim (VRRM) 150V
Çalışma Sıcaklığı -65 °C ~ +175 °C
Rohs ROHS
Dökümanlar
Faydalı Linkler
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(0) "" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(0) "" ["WAREHOUSE"]=> string(0) "" ["DELIVERY_DAY"]=> string(0) "" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "0" ["NOTES"]=> string(0) "" ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["CASH_POINT_SALT"]=> string(1) "0" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=> string(0) "" ["RELATED_PRODUCTS_IDS1_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS2_COUNT"]=> int(0) ["RELATED_PRODUCTS_IDS3_COUNT"]=> int(0) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["MIN_ORDER_COUNT"]=> string(1) "1" ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
MBR10150 10A 150V Schottky Diyot TO220AC
Marka/Menşei: Panjit
Stok Kodu : 18092
19,32 TL + KDV
23,19 TL KDV Dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
0 - 99
%0
%5
%10
%20
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Resimler
    Ürün Adı MBR10150
    Ürün Markası Panjit
    Diyot Konfigürasyonu TEK
    Montaj Tipi THT
    Paket Tipi TO220AC