TurtleBot3 Waffle

Marka/Menşei: Robotis KidsLab
Stok Kodu : 14674

19.529,49 TL +KDV
23.044,79 TL KDV Dahil
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • TURTLEBOT 3 Waffle


  TurtleBot 3 Waffle; modüler bir yapıya sahip, kompakt ve isteklerinize göre özelleştirebileceğiniz yeni nesil bir mobil robot platformudur. Eğitimlerde, araştırma ve ürün geliştirmelerde(ARGE) yenilikçi uygulamalar geliştirebilirsiniz.

  Burger_Ana

  TURTLEBOT 3 Waffle Nedir?


  TurtleBot 3 Waffle, açık kaynak yazılımlı, geliştirilebilir kişisel bir robot platformudur. TurtleBot 3 Waffle’la evinizin içerisinde dolaşan, 3 Boyutlu cisimleri gören bir robot yapabilir ve üzerinde bulunan güçlü servo motorlarla profesyonel uygulamalar geliştirebilirsiniz.

  TurtleBot 3 Waffle ile kapasite, işlevsellik ve kaliteden ödün verilmeden robot platformun boyutu TurtleBot 2’ye göre önemli ölçüde küçültülmüştür.. Robotun üzerinde mini bilgisayarlar(Intel Joule 570x), sensörler ve 3 boyutlu kamera(Intel Realsense) gibi gelişmiş elektronik ekipmanlar bulunmaktadır. TurtleBot 3’ü farklı şekillerde uyarlayabilirsiniz.

  TurtleBot 3 Waffle , Burger modeline göre daha geniş bir gövdeye ve daha güçlü servo motorlara sahiptir. Mini bilgisayar olarak Intel Joule 570x modelini kullanılmaktadır. Ayrıca Intel Joule ile birlikte 3 boyutlu kamera(Intel Realsense R200) da set içeriğinde bulunmaktadır. TurtleBot 3 Waffle; Open Robotics, ROBOTIS, Intel, Onshape ve OROCA gibi birçok firmanın ortak geliştirdiği bir robot platformudur . Open Robotics, yazılım ve topluluk faaliyetlerinden sorumluyken, ROBOTIS ise imalattan sorumludur.

Benzer Ürünler
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.