Akıllı Kablosuz Şarj Cihazı Verici - 5V / 0.6A

Smart Wireless Charger Transmitter

Marka/Menşei: SeeedStudio
Stok Kodu : 317010006

83,77 TL +KDV
98,85 TL KDV Dahil
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Akıllı Kablosuz Şarj Cihazı Vericisi


  Bu ürün, esasen M268 ve PIC100'in iki ana yonga entegre salınım devresi şekillendirme devresi algılama devresi frekans girişim bastırma devresinin bir kombinasyonudur.

  Kablosuz verici tüpler ve diğer fonksiyonlar, giriş voltajı 9-12V, elektrik enerjisinin kablosuz iletimi, güç, bekleme akımı, yüksek verimlilik, düşük sıcaklık, küçük boyut ve diğer özellikleri ile 150KHz altındaki elektromanyetik dalga frekans kontrolü sağlar.

  İnsan vücudu ve diğer elektrikli ev aletleri herhangi bir zarar veya müdahale olmadan, elektromanyetik indüksiyon ilkesinin kullanımı %80'e kadar enerji dönüşüm ve iletim verimliliği eşdeğer medikal frekans, en yüksek performans kablosuz güç iletimi, en güvenli kablosuz modül, MP268 Kablosuz şarj yongaları, tüketici elektroniği (elektrikli tıraş makineleri, elektrikli diş fırçaları, LED el fenerleri, elektronik su geçirmez ışıklar, su geçirmez cep telefonu, elektrikli su ısıtıcıları, elektrikli su ısıtıcısı vb), çevreci ürün şarj cihazları (wii kontrolör batarya, PS3 kontrolör batarya, XBOX360 pil, NDSi NDSL batarya pili) Elektronik mumlar, manyetik ürünler), dijital ürünler (cep telefonu şarj cihazı, iPhone şarj cihazları, MP3, MP4, hoparlör) ve diğer uygulamalarda kullanılabilir.

  Akıllı şarj algılama operatörü adanmış, tam donanımlı otomatik olarak bekleme moduna girer, daha fazla enerji sağlar.
  Düşük bekleme güç tüketimi, yüksek bir dönüştürme verimliliği, büyük bir akım düşük sıcaklık, kablosuz yüksek akım şarjı üzerinden 500MA kadar taşınabilir.
  Manyetik izolasyonla özel olarak tasarlanan verici ve alıcılar, enerji dönüştürme verimliliğini artırmak için disk boyunca verimliliği artırır.
  Yüksek hassasiyetli AD kullanarak 12 bit.
  Tamamen şarj edilmiş pil,% 95'in üzerinde yüksektir.
  Akıllı çevresel yönetim işlevlerini artırmak için özel olarak uyarlanmış kapsamlı teknik destek ve kişiselleştirilmiş çözümler.
  Çok telli bakır endüksiyon bobini, düşük sıcaklıkta daha güvenli, istikrarlı ve verimli kablosuz güç özellikleri sağlamak için.

  Akıllı Kablosuz Şarj Cihazı Vericisi Teknik Özellikleri


  Üretici Firma SeeedStudio
  Ürün Kategorisi Wireless Modül
  Giriş voltajı DC 10-12 V
  Bekleme akımı 20-40mA
  Çıkış voltajı DC 5 V
  Çıkış akımı nominal: 600MA MAX: 1000MA
  Güç çıkışı rated: 3W MAX> 5W
  Merkez rezonans frekansı 125KHz
  Verici alış mesafesi 2-6mm (en iyi mesafe 3-4mm)

   

  Faydalı Linkler


Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.